Čistič WC antibakteriální Cleamen 310

Model: 32-41222

Dostupnost: Skladem

Cena: Cena bez DPH: 41,00 Kč
Cena s DPH: 49.61 Kč

Dostupné varianty:

* Balení1:

Štítky Cleamen 310,

Čistič WC Cleamen 310

Koncentrovaný, vysoce účinný antibakteriální gelový přípravek je určen k přímému použití na odstranění vodního kamene, močových a dalších minerálních usazenin z vnitřních částí WC mís, pisoárů, bidetů, umyvadel, sifonů a dalšího sanitárního vybavení. Díky vysoké koncentraci účinných kyselin má antibakteriální účinek, který potlačuje výskyt bakterií.

Prostředek se používá neředěný, nanese se na vnitřní stěnu WC mísy a nechá se stékat, případně se rozetře štětkou aby byl rozprostřen po celém povrchu. Dále se nechá volně působit cca 5 - 10 min. 
Po této době se nanesený prostředek spláchne při současném použití WC štětky, aby došlo k odstranění veškerých nečistot.
Je vhodné používat štětku s kartáčkem, který dosáhne pod převislý okraj WC mísy, kde se často drží nečistoty.
Nenechávejte nanesený prostředek dlouhodobě působit ( více jak 20 minut ), v případě velmi silné souvislé vrstvy usazeného vodního kamene je vhodnější proces ukončit a mechanickým působením narušit tuto vrstvu, při opakovaném procesu dojde k jejímu rychlejšímu rozpuštění.

NOVÁ RECEPTURA ! ! !
- s obsahem kyseliny chlorovodíkové
- je aktivní NAD i POD vodní hladinou
- lehce odstraní špínu i vodní kámen
- dokonalá dezinfekce

Nepoužívat na nerezové a chromované součásti vodovodních baterií, prostředek obsahuje kyselinu chlorovodíkovou a mohlo by dojít k poškození povrchů.

Nepoužívat na materiály neodolné kyselinám a k jiným než doporučeným účelům.
Obsah 750ml.