Dávkovače vůní a náplně - Systém: - A1 - System, osvěžovač vzduchu

Když se vkročí do míst, kde to pěkně voní, tak je to velmi příjemné a v podstatě to ovlivní i celkový pohled na prostředí. Teď jen vybrat tu správnou vůni.

Vůně se line po dávkách

V nabídce je několik možných druhů vůní a také způsob jejich aplikace do prostředí. Přece jenom nejlepší jsou takové dávkovače, které nevyžadují žádnou velkou péči a svoji dávku voňavého produktu vyšlou do místnosti, aniž bychom se o to nějakým způsobem starali. Ačkoliv přece jenom ten prvotní impulz budeme muset naprogramovat podle potřeby. Zbytek si dávkovač obstará sám.

Dávkovač na baterie

Dávkuje vůně po určitých nastavených intervalech.
Tělo má z plastu nebo i v chromové úpravě. V nabídce jsou různé designové tvary, tudíž se dá postavit i jako dekorace na stůl nebo skříňku či jiné vhodné místo.
Je třeba dávat pozor na nové náplně, které jsou v podobě spreje. Do správného typu dávkovače se musí vložit odpovídající typ lahvičky s vůní.
Podle druhu dávkovače je možno zjistit na jaké ploše místnosti nebo prostoru bude zajištěna intenzivní vůně.
Aby dávkování a rozprášení voňavého zdroje mohlo fungovat, je zapotřebí přístroj vybavit bateriemi.

Elektronický dávkovač 

V podstatě funguje úplně stejně jako předchůdce na baterie a i zde funkci osvěžovače budou zajišťovat bateriové monočlánky.
Má jednoduché programování, vyměnitelné náplně a indikátor stavu obsahu náplně. 

Elektrický dávkovač
Zde je zdrojem elektřina v zásuvce.
Přirozeně je opět důležité nastavit odpovídající intenzitu rozstříknutí vůně a v podstatě se nic jiného nestarat, snad jen o další výměnu vůně.

Dávkovače vůní a náplně se dají pořídit v různém provedení, je ale nesmírně důležité vždy kupovat takové aerosolové náplně, které budou vhodné pro daný typ osvěžovače. Jinak bohužel by nesprávnou kombinací těžko mohl tento komplet fungovat.  

Kam dávkovače vůní umístit?

To je v podstatě na každém uživateli. Nejčastěji jsou to místa, která je potřeba stále držet v ideálních rovinách příjemné vůně, což jsou toalety, koupelny atd., ale velmi vhodné jsou do kanceláří, na recepce, instalovat se mohou do jakékoliv místnosti, kde chceme mít svěží vůni.