Doprava a platba

FIREMNÍ ROZVOZ PO BRNĚ 

Našim zákazníkům nabízíme rozvoz zboží firemním vozidlem po Brně zdarma za předpokladu, že minimální výše objednávky pro bezplatný dovoz zboží je 1 500 Kč bez DPH. Po obdržení objednávky Vás budeme kontaktovat a domluvíme přibližný čas a místo doručení.  

V případě objednávky do 1.499,-Kč bez DPH při rozvozu po Brně, účtujeme dopravní ve výši 100,-Kč bez DPH 

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ VE SKLADU  

Po předchozí domluvě je možné Vaši objednávku vyzvednout přímo u nás ve skladu v Novém Lískovci na adrese Oblá 459/79, Brno, 63400. Po obdržení objednávky Vás budeme kontaktovat a domluvíme se na čase předání zboží. Na pobočce nelze platit kreditní kartou.

PAUŠÁLNÍ SAZBA DOPRAVY  

Pro naše mimobrněnské zákazníky máme připravené následující dopravce: Českou Poštu, GLS, WE/DO nebo Zásilkovnu. Paušální cena dopravy u ČP činí 130 Kč bez DPH za balík do 30 kg. Cena u přepravce GLS činí 165,-Kč bez DPH. Cena poštovného se může zobrazit podle počtu zaslaných balíků. V případě, že se zásilka skládá z vícero balíků, poštovné se násobí dle počtu balíků.

Cena za dopravu standardní zásilky u Zásilkovny je 79,-Kč bez DPH - balíky musí být do 5 kg. Cena za balík do Balíkovny U ČP je 70,-Kč bez DPH.

 CENA ZA DOPRAVU VÝROBKU FREPRO

Při objednání výroby do interiérů FrePro , nabízíme našim zákazníkům dopravu ZDARMA a to při 1500,-Kč bez DPH a vyšší.