Elektronické osvěžovače vzduchu Fre Pro

Moderní osvěžovače vzduchu, které pracují na elektronické bázi, mají široké uplatnění. Můžete si vybrat podle toho, jak velký prostor chcete provonět. 

Elektronické osvěžovače vzduchu FrePro - Easy Fresh 2.0, MyFresh ...

Elektronické osvěžovače vzduchu jsou vhodné do jakéhokoliv prostoru. Díky svému elegantnímu vzhledu je můžete instalovat například do kanceláří, recepcí nebo jiných reprezentativních míst. Jedním z produktů této řady je víceúčelový osvěžovač vzduchu Easy Fresh, který zajistí příjemnou vůni po dobu 30 dnů. Program je nastaven na čtyři týdny tak, aby bylo provonění stále ideální. Přístroj se po 30 dnech zastaví a začne blikat LED dioda. 

  • Velice příjemnou vůni si do svého domova či kanceláře můžete přinést společně s produktem Fre Pro EASY FRESH 2.0. Na výběr je několik vůní, většinou se svěžím nádechem ovoce. Kvalitní a elegantní elektronický osvěžovač může využít naprosto všude. I ve velkých sálech nebo konferenčních místnostech. 

Osvěžovače pro malé prostory 

Moderní a designově velice komfortně zpracovaný Myfresh dávkovač vůně Personal Air Freshener Fre Pro je určený především pro malé prostory. Používá se do vzdálenosti jednoho metru od předpokládané pozice horní poloviny těla uživatele. 

  • Novým typem dávkovače vůně je Myfresh 4+1, který se používá na provonění osobního 
  • Můžete ho použít například na pracovní stůl nebo na okenní 
  • Suchá vůně se uvolňuje po aktivaci pohybového senzoru.