Co říkáte na takovou možnost, že byste mohli psát, ale rovnou si i barevně zvýrazňovat nejdůležitější části textů? Ideální řešení, které přináší gelové pero. 

Výběr jedinečných barev

Propisky nebo kuličková pera jsou celkem běžnou součástí, která se používá na mnoha místech. Předně se jedná i o poměrně levný produkt. Jejich dražším nástupcem jsou gelová pera, ale také poskytují komfort a větší možnosti při používání. Jsou zpravidla naplněna kapalnější tekutinou, takzvanými gelovými inkousty. Když se používají, tak zanechávají po sobě skutečně kvalitní a jasnou stopu, je zřetelná, pěkná a přitom při psaní velmi příjemná a jemná. Dobře a rychle se s nimi píše, pokud zrovna použijete gelové pero ke psaní. Také je možnost si zakoupit gelová pera v sadách, kde jsou různé barevné kombinace a přináší tak jedinečný zážitek nejen při psaní, ale i při kresbě. 

  • Jsou vhodná na klasické psaní.
  • Dá se s nimi i malovat a tak zvýraznit obrázky, které získají ihned jiný efekt. 
  • Chcete získat jedinečnou třpytivou stopu? Tak rozhodně sáhněte po verzi Glitter sad. 
  • Ještě nevíte, že i pero se dá vygumovat? Je to sice hit, který je již několik let starý, ale pro některé uživatele záhadou. S touto značkou Pilot se samozřejmě roztrhla další nabídka a tak gelová pera se mohou zakoupit ve verzi, která se gumovat nedá, ale na druhou stranu je na ni spolehnutí. 

Různá délka stopy

V současné době trh nabízí různá gelová pera a nejedná se o barvy, ale o stopu písma. Některá jsou tenká a poté jsou velmi vhodným nástrojem pro psaní do malých kolonek. To umožní skutečně slabý hrot náplně. Je ale pravdou, že je třeba se podívat i na možnost, zdali se dají náplně nahradit jinými, protože někdy se může jednat o pouhou verzi jednorázového použití. Poté jsou i tato gelová pera kvalitní, nicméně finančně dostupnější. Ideální jsou jejich průhledná těla, která jsou viditelná a ukazují kolik náplně je zde ještě obsaženo. Jedno je jisté, s gelovým perem neudělá chybu nikdo, naopak s jeho službou, pěkným vzhledem a příjemným úchytem díky pogumování, tak hrozí nebezpečí, že již nebudete chtít psát s jiným perem.