Herní klávesnice a myš

Herní set se bude hodit každému fanouškovi počítačových her. Balení totiž obsahuje sladěnou klávesnici i myš speciálně navržené pro herní účely. Zjistěte, na co se zaměřit, vybíráte-li herní set. Herní set – na jaké parametry a vlastnosti brát ohled?

Při pořizování herního setu vybírejte dle následujících okolností. Jak připojit herní set? Herní sety se dle připojení k PC dělí na dvě skupiny: Bezdrátový herní set připojíte přes Bluetooth nebo USB přijímač.

Zajistí svobodný pohyb i snadné přenášení, ale vyžaduje baterie či opakované nabíjení a může mít pomalejší odezvu. Drátový herní set naopak nemusíte nabíjet ani do něj kupovat baterie, navíc bývá výkonnější. Nevýhodou je překážení kabelů. Je libo počítačový herní set ke konzoli? Bezdrátová klávesnice a myš k televizi tak umožní hrát oblíbené hry z pohodlí pohovky na větší televizi. Podsvícení herní set aneb barev není nikdy dost Moderní herní sety mají často integrované podsvícení, které rozzáří váš herní prostor. Většina herních setů umožňuje výběr barvy nebo dokonce synchronizované barvy, jež reagují na hudbu či hru. Podsvícená bezdrátová klávesnice a myš usnadní hraní i psaní během tmy.