Doprava a platba

Firemní rozvoz po Brně a okolí

Našim zákazníkům nabízíme rozvoz zboží firemním vozidlem po Brně zdarma. Minimální výše objednávky pro bezpaltný dovoz zboží je 1.000 Kč bez DPH.. Po obdržení objednávky Vás budeme kontaktovat a domluvíme přibližný čas a místo doručení.

Paušální sazba dopravy

Pro naše mimobrněnské zákazníky máme připraveného dopravce - Českou Poštu nebo PPL. Paušální cena dopravy činí 90 Kč bez DPH za balík do 30 kg. Cena poštovného se může lišit podle počtu zaslaných balíků.  V případě, že se zásilka skládá z vícero balíků, poštovné se násobí dle počtu balíků

 

Možnosti platby

Dobírka

Běžný způsob platby dopravci (České poště nebo PPL) při přebírání zboží. Pokud půjde o firemní rozvoz v rámci Brna a okolí, jedná se o platbu našemu zaměstnanci, který zboží předává.

Platba předem

Jedna z možností platby je i platba faktury dopředu. Pokud si zvolíte tuto možnost, prosím čekejte na výzvu k platbě od našich zaměstnanců. Po objednání zboží Vám na email dorazí potvrzující email, toto však není podklad pro platbu. Finální fakturu dostanete e-mailem - často se liší od potvrzení objednávky - cena je nižší díky množstevním slevám.

Platba na fakturu

Našim pravidelným odběratelům nabízíme možnost platit na fakturu se splatností 10 dní. Pokud chcete získat tuto výhodu, prosím kontaktujte nás na info@greli.cz.

Elektronická evidence tržeb je zde prováděna v BĚŽNÉM REŽIMU

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do  48 hodin.