• +420 603 415 649
  • gregorovic@greli.cz

Způsoby platby

Dobírka

Běžný způsob platby dopravci (České poště nebo PPL) při přebírání zboží. Pokud půjde o firemní rozvoz v rámci Brna a okolí, jedná se o platbu našemu zaměstnanci, který zboží předává.

Bankovní převod - platba fakturou

Našim pravidelným odběratelům nabízíme možnost platit na fakturu se splatností 10 dní. Pokud chcete získat tuto výhodu, prosím kontaktujte nás na info@greli.cz.

Bankovní převod - platba předem

Vyberete-li platbu bankovním převodem, zašleme vám na e-mail zálohovou fakturu. Po připsání platby na náš účet na e-mail obdržíte daňový doklad. Termín dodání je ovlivněn termínem uhrazení platby - zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet. O Vaší platbě se dozvídáme s mírným zpožděním v řádu dvou pracovních dnů od Vašeho zaplacení.

ePlatba

Pro velmi komfortní platbu můžete použít banky: Raiffeisenbank, Komerční banka, Moneta, Česká spořitelna, ČSOB, mBank, era, UniCredit Bank, Sberbank, Equa bank a Fio banka.
Po odeslání Vaší objednávky jste automaticky přesměrováni na platební bránu a prostřednictvím internetového bankovnictví své banky pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Platbu následně evidujeme na našem účtu během několika minut.

  • - Rychlý, jednoduchý, přehledný a bezpečný nástroj pro platby na internetu
  • - Všechny platby a informace o realizaci plateb jsou aktualizovány on-line
  • - Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí zpracovatelů plateb ani jiných třetích stran.

Platba kartou online

Rychlý a pohodlný způsob platby. Pro placení vyberte v nákupním košíku platba kartou online a po dokončení budete přesměrování do zpracovatelské banky, která Vás vyzve k zadání údajů o kartě – číslo karty, datum ukončení platnosti karty a CVV2 nebo CVC2 (poslední tři čísla na podpisovém proužku karty). V případě že máte kartu zabezpečenou pro platbu na internetu, tak budete ještě vyzváni k zadání Vašeho hesla ke kartě. O výsledku transakce budete informováni e-mailem. Online platbu kartou se zabezpečením 3D-Secure zajišťuje Komerční banka.

Jaké výhody získáte online platbou kartou?

  • - Je bez poplatku
  • - Bezpečný, jednoduchý a pohodlný způsob nakupování
  • - Při přebírání zboží nemusíte mít u sebe hotovost
  • - Po uhrazení máte zboží rezervováno