Informace o možnostech platby

Informace o možnostech platby

DOBÍRKA

Běžný způsob platby dopravci (České poště, GLS, WE/DO nebo v Zásilkovně) při přebírání zboží. Pokud půjde o firemní rozvoz v rámci Brna a okolí, jedná se o platbu našemu zaměstnanci, který zboží předává.

BANKOVNÍ PŘEVOD - PLATBA NA FAKTURU SE SPLATNOSTÍ

Automaticky pro stálé zákazníky - pravidelné odběratele, školy a státní instituce. Pro možnost platby na fakturu se splatností pro ostatní firmy nás kontaktujte na info@greli.cz.

č. účtu: 181963761/0600

BANKOVNÍ PŘEVOD - PLATBA PŘEDEM

Vyberete-li platbu bankovním převodem, zašleme vám na e-mail zálohovou fakturu. Po připsání platby na náš účet na e-mail obdržíte daňový doklad. Termín dodání je ovlivněn termínem uhrazení platby - zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet. O Vaší platbě se dozvídáme s mírným zpožděním v řádu dvou pracovních dnů od Vašeho zaplacení.

EPLATBA - pro velmi komfortní platbu můžete použít banky: Raiffeisenbank, Komerční banka, Moneta, Česká spořitelna, ČSOB, mBank, Era, UniCredit Bank, Sberbank, Equa bank a Fio banka. Po odeslání vaší objednávky jste automaticky přesměrováni na platební bránu a prostřednictvím internetového bankovnictví své banky pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Platbu následně evidujeme na našem účtu během několika minut.

  • Rychlý, jednoduchý, přehledný a bezpečný nástroj pro platby na internetu
  • Všechny platby a informace o realizaci plateb jsou aktualizovány on-line
  • Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí zpracovatelů plateb ani jiných třetích stran.

PLATBA KARTOU ONLINE

Rychlý a pohodlný způsob platby. Pro placení vyberte v nákupním košíku platba kartou online a po dokončení budete přesměrování do zpracovatelské banky, která Vás vyzve k zadání údajů o kartě – číslo karty, datum ukončení platnosti karty a CVV2 nebo CVC2 (poslední tři čísla na podpisovém proužku karty). V případě že máte kartu zabezpečenou pro platbu na internetu, tak budete ještě vyzváni k zadání Vašeho hesla ke kartě. O výsledku transakce budete informováni e-mailem. Online platbu kartou se zabezpečením 3D-Secure zajišťuje Komerční banka.

JAKÉ VÝHODY ZÍSKÁTE ONLINE PLATBOU KARTOU?

  • Je bez poplatku
  • Bezpečný, jednoduchý a pohodlný způsob nakupování
  • Při přebírání zboží nemusíte mít u sebe hotovost
  • Po uhrazení máte zboží rezervováno