Krásné vůně do auta - Barva - meloun - zelená

Objevte naši rozmanitou kolekci krásných vůní do auta, které promění každou jízdu v nezapomenutelný zážitek. Vyberte si z osvěžovače vzduchu s různými aroma profily - od ovocných po orientální. Objevte naše parfémy do auta, které nabízejí dlouhotrvající a intenzivní vůně pro váš interiér.

Krásné vůně do auta - Ambi pur car, fre-pro, coyote cockpit spray

Jedním z produktů, který je vhodný do interiéru vozidla, je vonný sáček - ideální řešení pro trvalou a diskrétní vůni v autě, který můžete umístit kamkoliv, od kufru po přihrádku. Vysoce kvalitním osvěžovačem do auta je Ambi Pur Car, který obsahuje odpařovací strojek a lahvičku s vonnou náplní. Lze si u něho nastavit intenzitu odpařování. 

- Dobrou službu při pohlcování pachů a osvěžení interiéru automobilu vám udělá gelová závěska, která je určena pro menší prostory. 

- Dá se tedy použít například i na WC nebo v koupelnách. 

- Ve voze se většinou ukládá pod sedadlo. 

- Vydrží vonět až celý měsíc. 

Vůně do auta Frepro Otto Fresh má nejen funkci jako osvěžovač vzduchu, ale také efektivně dokáže zabránit únavě řidiče. Navíc navodí všem členům posádky příjemnou náladu. 

Multifunkční přípravek

V žádném automobilu by neměl chybět multifunkční přípravek Coyote Cockpit spray. Jedná se o produkt s antistatickými účinky, který slouží k leštění, čištění a ošetřování interiéru vozidla. Je vhodný na všechny povrchy – koženka, guma, dřevo, plast, vinil, kůže. 

- Pravidelným ošetřováním prodloužíte životnost interiérových součástí a zároveň je ochráníte vůči UV záření a dalším nežádoucím vlivům. 

- Navíc osvěžuje barvy a vrací ošetřeným plochám přirozený lesk. 

- Dalším pozitivním vlivem je neutralizace pachů a zanechání příjemné vůně.