Osvěžovače vzduchu na wc - Vůně - meloun - zelená

Zejména na toaletách, které jsou více frekventované, je někdy těžké udržet příjemné prostředí. Proto se využívají různé výrobky do pisoárů a toalet. 

Osvěžovače vzduchu na WC -Easy fresh, pisoarové tablety

Kromě provonění mají osvěžovače vzduchu na WC většinou i za úkol čistit a desinfikovat. Jednou z možností je vložka do pisoáru, která má podobu gelového sítka. Eliminuje tvorbu bakterií a zabrání šíření pachů po dobu třiceti dnů. 

  • Pro dámská WC se využívají závěsné vůně, které se mohou zavěsit buď přímo pod sedátko nebo kamkoliv jinam. 
  • Tyto produkty jsou vhodné do jakýchkoliv prostor, nejen na toaletu. 

Vysoce účinným prostředkem k provonění toalety nebo veřejných prostor je olejový osvěžovač, který se pomocí rozprašovače nanáší na nesavé povrchy sociálních zařízení. Nastříkat ho lze prakticky všude. Dobrým nápadem je například nádobka čistící štětky. 

Elegance i účinnost

Netradiční a dokonale elegantní vzhled přináší nový osvěžovač Ambi Pur Gel Crystals, který tvoří průzračné gelové a parfémované kuličky. Jsou uložené v plastové nádobě. Jestliže chcete intenzitu vůně zvýšit, pak stačí s kuličkami zatřást. 

  • Na celé čtyři týdny si můžete naprogramovat unikátní osvěžovač vzduchu Easy Fresh – dávkovač
  • Program je nastaven tak, aby byla intenzita vůně stále dostatečná. 
  • Po vyvonění se přístroj sám ozve pro možnost výměny krytu. 

K naprosté klasice v oblasti udržování hygieny na toaletách patří pisoárové tablety, které mají za úkol nejen provonět, ale také čistit a desinfikovat.