Popisovače a fixy - Varianty - sada 4 barev

Častokrát je třeba něco výrazně označit. Postačí si zvolit odpovídající sílu a náplň, kterou přináší popisovače a fixy. Díky nim je popsání velmi čitelné. 

Svět barev

Trh nabízí skutečně pestrou nabídku v oblasti popisovačů a předně si lze vybrat nejen vhodné barvy, ale také takové popisovače a fixy, které jsou určeny výrobcem na určité použití. Poté je lze různě použít na materiál, který je pro ně vyhovující. Možností je skutečně mnoho a tak je předně důležité před nákupem si položit otázku, co vlastně potřebujeme zakoupit. Zdali pouze fixy na papír nebo popisovač třeba na plast. 

  • Školní fixy i v současné době mají tak pestrou nabídku, že je otázkou, jaké budou ty nejlepší. Děti mají rády barvičky a tak je možné zakoupit větší počet a nechat je kreativně tvořit, samozřejmě pouze na papír. Většinou se jedná o jeden druh síly hrotu, pokud zrovna nepotřebujeme silnější objem pro snadnější uchopení do ručky. Dají se dobře odstranit z pokožky, ale těžko ze stěny.
  • Mnohem tenčí verze slouží například ke psaní či zvýraznění obrázku nebo podobně. A mohou být skutečně velmi tenounké.
  • Fixy, které se nedají smazat, jsou ideální na různé popisování. CD, DVD, plastů, kovů nebo dokonce lze s nimi označit sáčky, které se poté vloží do mrazáku. Jsou ideální v tom, že nápisy skutečně vydrží.
  • Lakové popisovače obsahují tuš a ta je bez různých přísad. Jsou rovněž voděodolné a rychleschnoucí. Nános náplně se dá jednoduše regulovat pomocí ventilku. Výhodou je, že se náplň dobře nanáší na jakýkoliv povrch. 
  • Tabule a popisovače. Zde je třeba zvolit ten správný druh, jinak by to byl celkem velký problém. Tyto popisovače se dají krásně setřít a tabule je opět jako nová. 
  • Fixy na textil se vyrábí ve dvou verzích. S jednou se dá skvěle kreslit na látku a potom je v nabídce zábavnější verze a tou jsou foukací fixy. Postačí odpovídající šablona a může se začít. Barvičky jsou trvanlivé, dají se vyprat a v podstatě se tím podporuje i kreativita. 

Samozřejmě existuje mnoho dalších možností. Také jsou rozdílné hroty, které jsou silné, tenké, ale také mohou být kulaté nebo seříznuté. V dnešní době se dají snadno zakoupit produkty pěkně na míru podle potřeby.