Prostorové osvěžovače vzduchu Fre Pro - Rozměry - 12,5 x 5,5 cm

V podstatě kamkoliv můžete instalovat prostorové osvěžovače vzduchu, které provoní malé i rozlehlé místnosti. Pracují bezhlučně a bezpečně. 

Pro možnost provonění jakékoliv místnosti se velice dobře hodí prostorové osvěžovače vzduchu značky Fre Pro. Jednoduchý systém pracuje bezhlučně a bezpečně. 

  • Osvěžovač vzduchu EASY FRESH – přístroj funguje jako dávkovač, který garantuje permanentní provonění po dobu 30 dnů. Dávkovač je nastaven tak, aby byla intenzita stále dostačující. 
  • První týden běží úsporný program s delšími pauzami, které se postupně zkracují. Po třiceti dnech je nutná výměna krytu EASY FRESH 2.0 – Fre Pro, který se jednoduše nasadí. Využití tohoto kompletu uvítáte nejen v domácnostech a menších místnostech, ale s úspěchem se využívá i ve velkých prostorách. 

Osvěžovače vhodné do každé místnosti 

Osvěžovač vzduchu Eco Air 2.0 Fre Pro vůně pracuje bez napájení, bez baterií, bez tekutin a bez spreje. Jedná se o bezhlučný, bezpečný systém, který je nerozbitný. Můžete ho instalovat do společenských prostor, kanceláří a všude tam, kde chcete mít příjemné aroma. 

  • Fre Pro ECO AIR 2.0 nástěnný držák cabinet je víceúčelovým osvěžovačem s dekorativním designem. Lze jej připevnit na stěnu pomocí hmoždinek nebo oboustranné lepící pásky. Do držáku se vkládají vůně ECO AIR 2.0. Funguje na principu proudění vzduchu, který zajišťuje speciální tvar náplně a velká odparová plocha.