Šanony a pořadače na dokumenty - Hit office

Zvýšit přehlednost a mít svou kancelář vždy v dokonalém pořádku pomohou šanony a pořadače pro bezpečné uložení dokumentů. Mohou být také součástí domácnosti. 

Šanony a pořadače na dokumenty pro přehlednost a pořádek 

Šanony jsou už po dlouhou dobu nezbytnou součástí každé kanceláře či provozovny. I přesto, že je dnes mnoho záležitostí řešeno pomocí počítačů nebo notebooků, klasická úložiště pro papírové dokumenty mají stále velkou důležitost. 

  • Celou řadu dokumentů je nutné mít k dispozici stále v klasické papírové podobě. 
  • Patří sem především smlouvy, pojistky, faktury, účetní doklady a další. 

Šanony a pořadače na dokumenty mohou mít několik různých podob. Jednou z možností jsou pákové pořadače. Díky své kapacitě je možné zde ukládat velké množství dokumentů. Manipulace s nimi je velice snadná a také rychlá. Bezpečné uložení dokumentů zajistí stlačovaní lišta. Pákové kartonové pořadače jsou pro snadné uchopení i z horních částí polic vybavené hřbetním otvorem spodní strana je chráněna kovovou lištou. 

Pořadače s různou kapacitou

Další možností je polypropylenový čtyřkroužkový pořadač A4, který pojme až 70 listů. Tento neprůhledný pořadač je vysoce odolný a dokumenty jsou zde chráněny proti poškození. 

  • Jestliže je zapotřebí větší kapacita, pak je vhodným úložištěm celoplastový 4kroužkový pořadač se sílou hřbetu 3 cm, s průhlednou kapsou na hřbetě a přední straně. 
  • Tento pořadač je vybaven 130 listy a je nabízen v pěti barevných variantách, které umožní lepší přehlednost. 

Pořadače mohou také být označené štítky na pořadače. Pomocí těchto samolepících štítků se ještě zvýší přehlednost v uložených druzích dokumentů. 

Pořadače mají své místo i v domácnostech

Šanony a pořadače na dokumenty už dávno nejsou součástí inventáře pouze kanceláří nebo prodejen. Stále více se uplatňují i v domácnostech, kde mají v podstatě stejnou funkci. Můžete je využít na uložení záručních listů, smluv nebo osobních dokumentů. Díky tomu budou vždy při ruce a vy se nebudete muset obávat, že v pravou chvíli nenajdete to, co bude právě zapotřebí.