Součástí každé kanceláře jsou praktické doplňky, které se hodí na zeď, nebo jejich součástí může být praktický stojan. Záleží na tom, co se nejvíce hodí.

Praktičtí pomocníci

Zapomeňte na doby školních lavic, kdy bylo povinností zdobit nástěnky podle nějakého výročí. V současné době se z nich staly velmi praktické pomocnice a samozřejmě mají velké uplatnění i na jiných místech, než jen v kanceláři. Také se dá zvolit různý materiál a provedení a podle toho lze vybrat i vhodné příslušenství. Firmy například uplatní klidně všechny dostupné verze, které jim pomohou v růstu a šíření znalostí či sdělení informací. 

Magnetická nebo korková tabule

Vybrat si lze podle potřeby samozřejmě tu nejvýhodnější a naštěstí výrobce nabízí skutečně pestrý výběr.

  • Magnetická tabule má různé velikosti a dá se prakticky umístit na stěnu. Jedná se o kovový materiál, ale není nijak těžký. Lakovaný povrch je ideální pro vhodné popisovače, které se dají pěkně odstranit a to bez vody, jen hadříkem. Je velmi odolná vůči poškození. Některé mohou mít i praktickou odkládací přihrádku a pak je vše pěkně při ruce.
  • Tabule jako plánovací kalendář – naprosto ideální na pracoviště nebo do ordinací či zkrátka na místa, kde se plánují schůzky a dělají další možné akce. Opět magnetická verze je naprosto ideální.
  • Potřebujete prezentaci? Pořiďte si šikovné flipchárty. Je jich na trhu hned několik. Základní pracovní plocha je tvořena z magnetické tabule, ale díky skvělé rychloupínací liště se dá do ní zasadit flipchartový blok papírů a tak jednoduše předvádět svoji prezentaci. Ideální je, že jeho součástí je hliníkový rám a má nastavitelnou výšku, poté se k němu může postavit jakýkoliv přednášející jedinec, protože si flipchart nastaví na svoji postavu. Může být trojnohý, robustní s výsuvnými rameny, ale nemusí mu chybět ani kolečka, což je velmi pohodlné na převoz.
  • Korková tabule může opětovně sedět pěkně v rámu, který může být dřevěný nebo pěkný, designový, hliníkový. Tato nástěnka je velmi praktická nejen do každé kanceláře, ale i pro soukromé účely v domácím prostředí. Bude jen potřeba si zakoupit vhodné připínáčky, které mohou být krásně barevné.