Tekuté náplně - mýdla TORK

Tekutá, pěnová a sprejová mýdla Tork

Objednejte si tekutá, pěnová a sprejová mýdla z našeho sortimentu kvalitních mycích prostředků značky Tork, které splňují nejvyšší nároky na kvalitu a úroveň hygieny. Tato tekutá mýdla patří mezi nejhygieničtější mycí prostředky. Nejen že díky bezdotykové aplikaci na minimum omezují přenos bakterií a virů, ale díky praktickým dávkovačům umožnují snížit spotřebu tekutého mýdla při zachovaní vysoké kvality mytí.  

Tekutá mýdla patří v současnosti k neodmyslitelnému vybavení každé koupelny, umývárny či toalety. Obzvláště u frekventovaných sociálních zařízení je důležitá efektivita, bezporuchovost a úspornost dávkovačů tekutého mýdla. Náhradní náplně do dávkovačů tekutého mýdla Tork jsou ekologické a úsporné, jelikož je nemusíte měnit tak často. Jejich výměna je také velice snadná.
Patrony s mycími prostředky Tork vynikají integrovaným dávkovacím systémem. To znamená, že jsou absolutně bezporuchové. Zatímco u konkurenčních systémů se vám po čase pokazí dávkovač, u systému Tork nic z toho nehrozí. Dávkovač je totiž integrován přímo v patroně s tekutým mýdlem, a tudíž při každé výměně náplně měníte i dávkovač za nový. Díky tomu představují tekutá, pěnová a sprejová mýdla Tork vynikající řešení pro toalety a umývárny s vysokou návštěvností, například v restauracích, hotelích, zdravotnických zařízeních, úřadech či firmách s větším počtem zaměstnanců, kde záleží na odolnosti a bezporuchové funkčnosti zařízení. 
U tekutých mýdel již dnes nezáleží pouze na kvalitě mytí. Důležitá je také vůně, schopnost hydratovat, vyživovat a ošetřovat pleť nebo likvidovat choroboplodné zárodky. Mycí prostředky značky Tork všechny tyto nároky vrchovatou měrou splňují.
V našem sortimentu naleznete široký výběr tekutých, pěnových a sprejových mýdel v různých objemech, včetně antimikrobiálních mýdel bránících přenosu nákazy, či krémů na ruce, které splní veškeré vaše požadavky.