Vonné sítka do pisoáru Fre Pro - Barvy a vůně - levandule - fialová

Pro zabránění nepříjemného zápachu na pisoárech jsou určena vonná sítka, která nedovolí návratu nečistot zpět do mísy, a tak ušetří čas při její údržbě. 

Hotelové nebo restaurační zařízení většinou posuzujeme i podle toho, v jaké čistotě jsou toalety. Proto je vůně na toaletách žádoucí nejen v našich domácnostech, ale i v těchto veřejných prostorách. Udržet toalety bez nežádoucích pachů, je ale bez některých produktů prakticky nemožné. Jedním z efektivních pomocníků může být i vonné sítko do pisoáru Fre Pro, které je vyrobeno ze speciálního plastu. 

  • Jeho úkolem je zápach nepřekrývat, ale zabránit mu v jeho samotném zárodku tím, že uvolňuje bakterie a aktivní ingredience. 
  • Výhodou používání tohoto výrobku je tedy i zkrácení času na úklid. 

Vonná sítka do pisoárů zajistí také rychlejší a účinnější splachování tekutin do odpadu. 

Praktické a jednoduché používání

Sítka Fre Pro jsou určena pro všechny druhy běžných i suchých pisoárů. Díky transparentnímu a flexibilnímu designu (speciální otvory a jehličky) je umožněn náhled do odpadu. Sítko také zabrání návratu nečistot zpět do mísy. 

  • Svěží a příjemné vůně se tak stanou součástí pisoáru vašeho domova, pracoviště nebo mohou zpříjemnit pobyt vašim hostům. 
  • Vybírat můžete ze čtyř vůní, kterými jsou skořice, cotton, citrus a kiwi.       
  • Příjemné svěží vůně, mezi kterými si jistě vyberete tu pravou.